הזמנות לחתונה

אחרי שמצאתם מקום ותאריך להתחתן, היכנתם רשימת מוזמנים ודאגתם לא לשכוח אף דודה, נותר רק להזמין את כולם. כמו בכל מה שקשור להכנות לחתונה, גם כאן האופציות מרובות והמגוון נע מהזמנות מעוטרות המודפסות על נייר פנינה יוקרתי ועד להזמנות הנשלחות ברשימת תפוצה בדואר האלקטרוני. כמו כן, ניתן להזמין הזמנות לחתונה בבית דפוס מתוך מבחר עיצובים קיימים, או לעצב הזמנה על פי טעמכם האישי, ואפשר גם להכין לבד בבית. כך או כך, שלב הכנת ההזמנות לחתונה הוא בהחלט אחד השלבים המרגשים והמהנים ביותר בהכנות לחתונה.

עיצוב ההזמנה - ההזמנה לחתונה באיזשהו אופן מלמדת על אופי החתונה שעומדת להתרחש, ובעצם על אופי המתחתנים. זוג הבוחר בהזמנות מהודרות ויוקרתיות לרוב גם חתונתו תהיה ברוב פאר והדר, ואילו הזמנות צנועות ופשוטות יכולות ללמד על חתונות צנועות וסולידיות יותר. זוגות רבים גם בוחרים לשלב בהזמנה קונספט מסויים אשר משולב גם בחתונה עצמה. בבואכם לעצב הזמנות לחתונה שלכם שאלו את עצמכם אם אתם מעוניינים בקשר בין החתונה ובין עיצוב ההזמנה, ואם כן חשבו מהו סגנון החתונה שלכם ואיזוה עיצוב יעביר את הרושם הזה בצורה הטובה ביותר.

הדפסת הזמנות – כמו בכל דבר בהכנות לחתונה ובחיים בכלל, גם בהזמנות לחתונה לא כדאי לחכות לרגע האחרון ולהיכנס ללחץ. קחו לכם מרווח זמן של כשלושה חדשים לפני החתונה הנכספת. כך יהיה לכם מספיק זמן להחליט על עיצוב הזמנה שמספק אתכם, להדפיס את ההזמנות ולחלקן.

בחירת הזמנות – יש אינספור עיצובים מוכנים באתרים שונים באינטרנט. תקדישו קצת זמן לשוטט בין האתרים ובחרו בקונספט המאים לכם. ישנם אתרים שמציעים לכם לעשות הכל דרך האתר – בחירת עיצוב, התאמה אישית והזמנת כמות הזמנות רצויה, וההזמנות כבר בדרך אליכם.

מוצרים נלווים – חשבו על האפשרות של הוספת מוצרים נלווים התואמים לעיצוב ההזמנות לחתונה, כמו למשל: מגנטים, תפריטים, ברכונים וכדומה.

שילוב תמונות – יש זוגות המועוניינים לשלב את תמונתם בהזמנה לחתונה. אם אתם נמנים עליהם, תוכלו לעשות זאת עם טאץ' מקורי – הוספת תמונות שלכם כשהייתם ילדים, או עיצוב ההזמנה כפלקט של סרט, כשאתם השחקנים הראשיים כמובן...