אולם אירועים, גן אירועים או חתונה בטבע?

אחד הדברים הראשונים והחשובים שעושים במסגרת ההכנות לחתונה הוא בחירת מקום לחתונה. בחירת המקום מושפעת מהרבה גורמים וקיימות לא מעט אופציות. זוגות רבים מוצאים עצמם מכתתים רגליים מאולם אירועים אחד למשנהו ומגן אירועים לגן אירועים, כאשר בכל מקום ממליצים להם לסגור מהר לפני שהמחירים יעלו או שהתאריכים המועדפים עליהם יתפסו. אז איך תצליחו לבחור את המקום המתאים לכם בלי להתבלבל וללכת לאיבוד בכל המגוון העצום שיש? כמובן, הבחירה בסופו של דבר היא אישית ומונעת משיקולים כלכליים, גאוגרפיים, עיצוביים, רגשיים ועוד. במאמר זה ניסינו להביא את הדברים שעליכם לקחת בחשבון בעת בחירת מקום לחתונה שלכם, בתקווה שיקל עליכם את תהליך הבחירה.

רשאית, ענו לעצמכם על השאלה איזו חתונה אתם רוצים? מחוייטת ומהודרת עם שולחנות ערוכים והגשה של מלצרים לשולחנות? אם כן, לכו על אולם אירועים. אולמות אירועים נועדו במיוחד בשביל זה ויש להם ניסיון רב בהפקת חתונות קלאסיות באולמות המעוצבים ברוב פאר והדר. אם אתם מעדיפים מרחבים פתוחים, גן אירועים יכול להתאים לכם. גם גני אירועים מתמחים בהפקת חתונות וגם בהם תוכלו לחגוג כפי שחלמתם. ישנם מקומות המשלבים בין אולם אירועים וגן אירועים, כך שתוכלו למשל לקיים את החופה בחוץ, על רקע פרחים וצמחייה וזיקוקים הנורים לשמיים, ואת האוכל והריקודים בתוך אולם חתונות מפואר.

אם אתם יותר טיפוסים של טבע, יכול להיות שדווקא חתונה בטבע תתאים לכם. אין ספק שלחתונה בטבע יש אופי ייחודי ומיוחד. זוגות רבים בוחרים במקום עם נוף קסום, במקומות הנמצאים בתוך חורש טבעי או במקום בעל משמעות מיוחדת עבורם. זיכרו רק שחתונה בטבע דורשת התארגנות מיוחדת. צריך לדאוג ולהביא את כל מה שכרוך בחתונה למקום, אם זה תאורה, ציוד הגברה, שולחנות, בתי שימוש ניידים ועוד. ישנן כמובן חברות המפיקות חתונות בטבע ודואגות בעצמן לכל הפרטים.

אחרי שהחלטתם על אופי החתונה, בדקו את ההתאמה של המקום הנבחר לגודל החתונה. אם מדובר בחתונה גדולה אם מספר רב של מוזמנים, יש לבדוק לא רק שיש מספיק מקומות ישיבה סביב שולחנות לכולם, אלא גם שרחבת הריקודים מספיק גדולה להכיל מספר רב של רוקדים בו זמנית. אם בחרתם באולם אירועים או מקום סגור אחר לערוך בו את חתונתכם בדקו את האקוסטיקה, התאורה והמיזוג במקום.