טבעת אירוסין

אתם יוצאים יחד כבר תקופה ארוכה, אוהבים עד השמיים וטוב לכם מאוד יחד. ההורים כבר קצת מתחילים לנדנד ואפילו החברים שואלים מה קורה. ואז מגיע הרגע המרגש והרומנטי כל-כך – הצעת הנישואין. ובכל הצעת נישואין ראויה לשמה מוצעת אחר כבוד לבת הזוג הנרגשת - טבעת אירוסין.

טבעת אירוסין קונה לרוב הגבר שרוצה להציע נישואין לזוגתו. מאחר שכך, ומאחר ומתברר שחלק מהגברים אפילו לא יודעים את ההבדל בין טבעת אירוסין לטבעת נישואין, מצאנו לנכון להביא כאן מספר הסברים ועיצות על איך לבחור טבעת אירוסין. מאמר זה מופנה עליכם הגברים.

טבעת אירוסין – עיצוב וסגנון

טבעת אירוסין היא בדרך כלל טבעת המשובצת יהלומים. למראה הטבעת יש תפקיד חשוב, שכן היא משמשת כמעין הצהרת כוונות של בני הזוג למיסוד הקשר וכן כדי לסמן כי האישה העונדת אותה "תפוסה" והיא עומדת להינשא בקרוב. ישנם שני סוגי טבעות אירוסין מקובלים: טבעות המשובצות יהלום אחד מרכזי ונקראות טבעות אירוסין סוליטר, וטבעות אירוסין עם אבני צד, אשר משובצות יהלום אחד מרכזי ויהלומים או אבני חן קטנים יותר בצדדים.

בבבחירת טבעת אירוסין יש לקחת בחשבון שיקולים של טעם ועיצוב. טבעות אירוסין יבדלו זו מזו בצבע הזהב ממנו הן עשויות, בעובי הטבעת ובעיצובה. נסה לעמוד על טעמה וסגנונה של זוגתך לפי מבחר התכשיטים הקיים שלה. אם בכל זאת אתה מתקשה להחליט מה יהלום את זוגתך, נסה לקבל עזרה מאחת מחברותיה שיודעת לשמור סוד.

טבעת אירוסין – המחיר

מחיר טבעת אירוסין יכול לנוע מכמה מאות בודדות לכמה עשרות אלפי שקלים, והוא מושפע מעיצובה של טבעת האירוסין ובעיקר מהיהלום, או היהלומים, שבה. מחיר היהלום משתנה בהתאם למשקלו של היהלום, ורמת הגימור, הצבע, הניקיון והליטוש שלו. בחן היטב את התקציב שלך ולפיו החלט כמה אתה מוכן להשקיע בטבעת האירוסין.


טבעת אירוסין כזו או אחרת – אל תשכח כי הצעת הנישואין היא אירוע ייחודי וחד פעמי, שאתה ובת זוגתך תנצרו לנצח, וטבעת הנישואין תהיה מונחת על אצבעתה של בת זוגתך האהובה (במידה ותגיד כן) לאורך מספר רב של שנים מאושרות ומלאות אהבה.

בנוסף, דע לך כי אם התממשו תקוותיך וזוגתך היקרה אכן אמרה כן, בחירת טבעת האירוסין היא רק יריית הפתיחה לקראת ההכנות לחתונה. קח נשימה ארוכה, יש עוד המון סידורים ועניינים לארגן...