חתונה בטבע

חולמים על חופה אל מול נוף עוצר נשימה? מדמיינים חתונה בלב חורש טבעי, מטע עצי פרי או פרדס ריחני? רוצים לחגוג את חתונתכם על רקע צהוב המדבר או כחול הים? כנראה שאתם בעניין של חתונה בטבע.

חתונה בטבע זהו טרנד שהופך יותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. היא מתאימה לזוגות שרוצים להתרחק, ולו לערב אחד, מהמולת העיר ומלחץ היום יום ולחגוג ביחד עם אורחיהם הרחק במקום שלו ורגוע המחובר לטבע. חתונה בטבע קוסמת גם לזוגות שרוצים להפיק חתונה ייחודית ומקורית, השונה מהסטנדרט המוכר של חתונות בגני אירועים או אולמות. אמנם, כאמור יותר ויותר זוגות בוחרים באופציה זו, אך בגלל שפע האפשרויות והתפאורות אותן מציע הטבע, המקוריות והייחודיות של כל חתונה בטבע נשמרות. בנוסף, החופש היצירתי שיש לזוג בעיצוב חתונתו כשהיא נערכת במרחב פתוח תחת כיפת השמיים הוא גדול והם יכולים לתכנן את חתונתם ככל העולה על רוחם.

הפקה של חתונה בטבע היא בדרך כלל מורכבת ומסובכת יותר מהפקה של חתונה רגילה, מאחר וצריך לדאוג לכל השירותים הנלווים לבד. שלא כמו בחתונה במקום מסודר כמו אולם או גן אירועים, אם החלטתם לחגוג את חתונתכם בלב המדבר למשל, תצטרכו לדאוג לארגן במקום חופה, מקומות ישיבה, שירותים כימיים ואפילו רחבת ריקודים. כמו כן, צריך לדאוג להביא למקום תאורה וציוד הגברה מתאימים. כדי לא לשכוח כלום הכינו רשימת הכנות לחתונה מבעוד מועד ונסו לתאם עם כל בעלי המקצוע מראש. אפשר לנסות לגייס גם חברים ובני משפחה שיעזרו בהקמה של האירוע.

אפשרות נוספת היא להזמין חברת הפקה שמתמחה בחתונות בטבע ויש לה את כל הציוד והכלים המתאימים להפיק אירוע מסוג שכזה. מומלץ גם להזמין חברת קייטרינג בעלת ניסיון באירועים בטבע, שהרי תהליכי הכנת האוכל הם מעט שונים כשנמצאים הרחק מהמטבח המאובזר. חברות קייטרינג המתמחות ביצירת אוכל לאירועים בטבע לרוב יספקו גם את הציוד הנלווה, כולל סכו"ם, כלי אוכל, שולחנות, כסאות, פינות זולה, מזנונים וכל מה שצריך. בנוסף, בגלל הפופולריות ההולכת וגדלה של חתונות בטבע, ישנן היום מקומות מסודרים, כגון מצפורים, חופי ים מסודרים, מקומות על גדות נחלים ואגמים וכדומה, העורכים חתונות ואירועים ומספקים את כל אשר דרוש לחתונה בטבע.