הלבנת שיניים – איך לשפר את מראה החיוך לפני החתונה

את לובשת את שמלת הכלה היפה ביותר שראית אי פעם, מעצב השיער הכי טוב בעיר עיצב לך תסרוקת מהממת, הרגע המאפרת סיימה לאפר אותך. גם בחיר ליבך ניצב לידך בחליפת החתן, הוא אפילו התגלח לכבוד המאורע. הצלם מכוון אליכם את המצלמה, חיוך ו...

מה לעשות, השנים, הקפה והסיגריות נראות על השיניים שלנו. אך אל דאגה – היום ניתן בקלות ובמהירות לשפר את מראה החיוך.

הלבנת שיניים – הדרך הקלה והמהירה לחיוך נוצץ ולבן

הלבנת שיניים ניתן לבצע במרפאה או בבית. אם במירוץ המטורף אחר ההכנות לחתונה לא שכחתם את שינייכם, תוכלו לעשות הלבנת שיניים ביתית, בזמנכם הפנוי ובמקום שנוח שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לפנות לרופא השיניים שיכין לכם תבנית המתאימה לשיניים שלכם וימלא אותה בחומר ההלבנה. את התבנית מניחים על השיניים לפני השינה, אחרי שמנקים ומצחצחים אותם היטב, במשך כמה לילות. אחרי כמה ימים כבר תראו תוצאות.

גם אם תאריך החתונה מתקרב וטרם החלתם בתהליך – אין מה להיכנס לפאניקה. היום ניתן לבצע הלבנת שיניים במרפאה תוך שעה אחת בלבד. תהליך הלבנת השיניים במרפאה הוא מהיר ובטוח ולא מצריך סיכונים מיותרים.

ציפוי שיניים – למראה אחיד ולבן

לעתים, מצב השיניים אינו מאפשר טיפול של הלבנת שיניים, ולעתים יש בשיניים סדקים ופגמים במבנה, או שורשים גלויים אשר להם הלבנת שיניים לא תעזור. במקרים אלו ניתן לבצע ציפוי שיניים. ציפוי שיניים הוא תהליך פשוט וקצר בדרך להשגת החיך המושלם. בציפוי שיניים, משייפים קלות את חזית השן ומדביקים עליה חומר מלאכותי.

ישנם שני חומרים מהם בונים ציפוי שיניים: ציפוי שיניים מקומפוזיט וציפוי שיניים מחרסינה. הקומפוזיט הוא חומר פלסטי לבן. אמנם התוצאות בציפוי שיניים עם קומפוזיט מעט פחות טובות מאשר עם חרסינה, אך הוא ללא ספק זול יותר וניתן לבצע את ציפוי השיניים בו בטיפול אחד בלבד.

ציפוי שיניים בחרסינה לעומת זאת, יניב תוצאות אסתטיות ועמידות יותר, אך הוא גם יקר יותר ומצריך שני טיפולים במרפאת השיניים.

הלבת שיניים ביתית, הלבנת שיניים במרפאה, ציפוי שיניים – בחרו את הטיפול המתאים ביותר עבורכם ותנו חיוך גדול למצלמה!